Sivilce önleyen şahane BB Krem: The Body Shop Tea Tree BB Cream

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Yüzüme fondoten ya da kapatıcı sürmeyi pek sevmiyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile kullanmaya başladığım The Body Shop’ın Tea Tree Flawless BB kremi aradığım tam olarak buymuş dedirtti. Gözenekleri sıkılaştırıyor ve yüzünüzdeki renk farklılıklarını çok güzel gideriyor. Ayrıca lekeler de neredeyse hiç belli olmuyor. Bununla beraber yağlı bir his bırakmıyor ve kıyafetlerime de renk vermiyor. Pütür pütür dökülme de olmayınca çantamın vazgeçilmezi oldu diyebilirim. Yeşil çay ağacı yağı aroması nedeniyle de oldukça güzel kokuyor.

Diğer güzellik keşifleri için tıktık!

Göz altınızdaki koyu halkalar, yanaklarınızdaki kırmızı lekeler için de Tea Tree Flawless BB krem şahane sonuç veriyor. Minik tüp boyu ile de seyahatlerim için de oldukça ideal boyutta. Kalıcılığı ve bulaşmayan yapısı en sevdiğim kısmı. Yüzünüzde doğala yakın bir sonuç bırakıyor. Ayrıca çok güzel de nemlendiriyor. Özellikle benim gibi karma ve hassas bir cildiniz varsa pek iyi gelecektir yanaklardaki kuruluklara.

Akneli ciltler için de tavsiye ederim The Body Shop’ın Tea Tree Flawless BB kremi Zira ben de akneye meyilli bir cilde sahibim ve fondöten ya da pudra kullanamıyorum. Sivilce ile savaşma özelliği de bulunuyor kremin. Kullandığımdan beri sivilcelerim bana ‘’merhaba’’ demedi:) Zaten Zira çay ağacı yağı, antiviral (virüs karşıtı), antibakteriyel (bakteri karşıtı), antifungal (mantar karşıtı) ve antiseptik (mikrop karşıtı) özelliğe sahip olup, ciltteki iz, kızarıklık, akne, siyah nokta, uçuk, çıban, mantar, siğil gibi problemlerin tedavisinde de kullanılıyormuş. Ne diyelim süper etki diye ben buna derim.

The Body Shop’ın Tea Tree Flawless BB Cream’in 3 ayrı renk tonu var. Ben 2 ‘yi kullandım. Ayrıca fiyatı da oldukça uygun. 34 TL.

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Latest posts by Sevda Serbest (see all)

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz