2019’un Son Etkinlikleri /Aralık

aralık 2019 etkinlikleri

2020’ye son 30 gün kalmışken, 2019’un en renkli ve bol aktiviteli ayı da başlamış oldu. O zaman hiç uzatmadan Aralık ayının konserleri, tiyatroları, söyleşileri, atölyeleri gelsin. Ben kendi takvimime eklediklerimi paylaşıyorum. Eklemek istediklerin olursa yazının altındaki yorum alanına yazabilirsin.

aralık 2019 etkinlikleri

Eski Usül Bir Sempozyum: Sapor Istanbul

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan Sapor Istanbul, yemek yemenin eğlenmek ve karın doyurmaktan öte bir kültür olduğunu hatırlatacak bize. Sempozyomun bu yılki konusu ise İstanbul. İstanbul sofraları, esnaf hikayeleri, Boğaz ve balık, İstanbul nasıl doyar gibi konular, akademisyenler ve yazarlar tarafından ele alınacak. Sempozyumda sunulan makaleler 2020 senesinde kitap olarak bastırılacak. 7-8 Aralık, Özel Fener Rum Lisesi, 250 TL, detaylar ve katılım formu için: sapor.istanbul 

Yeninden Çiçek Pasajı!

3.Kez Yeniden Çiçek Pasajı!

Hem Çiçek Pasajı’nın büyülü ortamında hem de yeni nesil şefler ve müzisyenler ile… daha ne olsun! Mis gibi etkinlik diye ben buna derim. “Yeniden Çiçek Pasajı” etkinliğinde yeni nesil şeflerin kendilerine ait lezzet köşelerinde geceye özel hazırladıkları mezeleri ikram ettiği, herkesin ayakta meyhane keyfi yaşayarak eğlendiği bu şaşırtıcı deneyim 3. kez gerçekleşecek. “Bu özel gastronomik deneyime, güncel rap müzik dünyasının sevilen ve başarılı isimlerinden Ceza, hareketli ve enerjik parçalarıyla Güntaç Özdemir performanslarıyla eşlik edecek.Biletler için: 

aralık 2019 etkinlikleri

Akrobasi yapmak belki de zor değildir: Aerial Dans Atölyesi

Akrobatik hareketler yapmak sandığımızdan kolay olabilir. Önder Çevik eğitmenliğinde gerçekleşecek olan Dans Atölyesi, 3,10, 17 ve 24 Aralık’ta Akbank Sanat’ta olacak. Yoga,dans, pilates, akrobasi iç içe… Hem de atölye fiyatı oldukça uygun, 39 TL . Bilet

aralık 2019 etkinlikleri

Evlat!

Ebeveyn – evlat ilişkisi ve gençlik sancılarının işlendiği trajik ve çarpıcı oyun Evlat, yeni sezonda Uniq Hall Sahnesi’nde. İlk oyun 13 Aralık’ta! Biletler:

aralık 2019 etkinlikleri

Sezonu Fazıl Say ile Kapatalım!

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, şef Murat Cem Orhan yönetimindeki Fazıl Say Festival Orkestrası ile birlikte vereceği muhteşem bir konserle İstanbul’da sanatseverler ile buluşacak. 21 Aralık‘ta Volkswagen Arena’da gerçekleşecek konser programında Fazıl Say Su (Water) Piyano Konçertosu ve son eserlerinden biri olan Umut (Hope) Senfonisi yer alıyor. Biletler:

aralık 2019 etkinlikleri

Kazanmak İçin Ne Kadar İleri Gidersin?

Two Two Production mekana özel tasarımıyla geçtiğimiz sezon büyük ilgi gören Red Speedo oyununu, bu sezon da seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor. 2016 Obie Ödüllü Red Speedo, yazar Lucas Hnath’ın karanlık ve keskin imzasını taşırken, ahlaki değerleri ve her ne pahasına olursa olsun kazanma hırsını irdeliyor. Ün, para ve diğer çıkarlar uğruna ahlaki değerlerden nasıl vazgeçildiğine şahitlik ederken, kazanmanın affetmez ağırlığını da üzerimizde hissedeceğiz. Biletler 

aralık 2019 etkinlikleri

Fame Müzikali Aralık’ta 8 Gece!

Popüler kültür tarihinin efsaneleri arasında yer alan Fame Müzikali, 75. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda hayallerinin peşinden koşan herkese ilham vermek için orijinal kadrosuyla Londra’nın dünyaca ünlü müzikal sahnesi West End’den İstanbul’a geliyor! 30. yıl turnesinde, dansın tüm coşkusunu yaşatacak 80’lerin unutulmaz ikonu müzikal, 10-15 Aralık 2019 tarihleri arasında sadece 8 performans için Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicilerle buluşacak. Biletler:

Sen De Bir Şeyler Yaz!

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz