Arnavutköy’ün yeni eğlence mekanı: Dante!

Arnavutköy’ün eski Naciye’si yaklaşık 6 aydır Dante olarak yepyeni bir konseptle hem damaklara hem de gece hayatına hitap ediyor.  Minik ve sıcak bir mekanda ‘’evde toplanmış’’ hissi veriyor Dante.  Hafta sonu için ideal bir buluşma alanı olan mekanda gecenin ilerleyen saatlerinde parti kafasını yaşamak da mümkün. Kışın bile bahçesini dolduran kalabalığı görünce yazın kim bilir burası ne tatlış organizasyonlara, kutlamalara adres olur dedim. Gitmişken size de denediğim birkaç şeyi önereyim;

Dante öncelikle pub mutfağı ile hizmet veriyor. Hemen hemen o günkü beslenme arzunza göre bir şeyler bulabilirsiniz. Salatalar, vejetaryen pizzalar, rakı yanına gidenler, şarabın yanında olmazsa olmazlar, atıştırmalıklar, pizzalar, makarnalar, quesadillalar, biranın yancısı burgerler gibi pek çok tat var menüde.  Mutfaklarının saat 9 :30 gibi kapandığını da ekleyelim. Bundan sonra parti hard kısmı başlıyor çünkü.

Dante’nin en sevdiğim kısmı kokteylleri oldu. Çeşit çeşit hepsi ama bu saydıklarım Dante spesyalleri… Bourbon, cointreau ve sprite üçlüsünden oluşan Lynchburg Lemonade en favori kokteylimiz oldu. Yazın çok daha keyifli olacağı kesin. Pears Vodka, cardinal melon, safari ve elma suyu ile yapılan sharp memories ise bir diğer favorim oldu.  Jagermeister, malibu, cardinal melon nar ve ananas suyundan oluşan Scream ise bir tane daha alabilir miyim dedirten Dante kokteyliydi.  

Özellikle 23:00’den sonra kalabalığın arttığı mekan keyifli dans müzikleri ile içinizi ısıtacak ve güzle bir hafta sonu akşamı geçirmenizi sağlayacak. Arnavutköy’de alternatif mekan arayanlar için tavsiye ederim.

Adres: Satış Meydanı Sokak No:23/A Arnavutköy/Beşiktaş, 34345 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 265 24 25
 

 

 

Sen De Bir Şeyler Yaz!

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz