CEPTETEB’den Bayram Tatili Öncesi İki Fırsat Birden!

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Bayram tatili başlıyor ve elbette havalimanındaki  kalabalıklar da bizi bekliyor. Tam da bu konuyu kara kara düşünenler için bayram süresince CEPTETEB’den Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan seyahat edeceklere iki büyük sürpriz var.

CEPTETEB’liler, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın Fast Track özelliğiyle hem hızlı geçişten, hem de havalimanında bulunan Workinton Ofisi’nden ücretsiz yararlanabiliyor.

QR kodunu oluşturarak oldukça kolay bir şekilde hızlı geçişten yararlanabilen CEPTETEB’liler, havalimanındaki CIP geçiş noktalarını kullanarak; Terminal ana girişi, İç Hatlar Gidiş Güvenlik kontrolü, Dış Hatlar Gidiş Güvenlik ve Pasaport Kontrolü ve Dış Hatlar Geliş Pasaport kontrolü olmak üzere toplam 4 (dört) noktada hızlı geçiş yapabiliyor.

CEPTETEB Fast Track Nasıl Kullanılır?

QR kodu oluşturmak ise çok kolay….CEPTETEB Mobil Uygulaması’nı açıp, sağ altta yer alan “Cüzdan” menüsünü tıklayıp, açılan menüde “Fast Track-Sabiha Gökçen”  butonuna tıklaman ve iç/dış hat uçuşuna göre QR kodunu oluşturman yeterli. Artık hızlıca geçişleri yapıp, tatilin keyfine ilk adımdan başlayabilirsin. Aile boyu öncelik özelliği ile CEPTETEB’lilerin aile fertleri (2 yetişkin ve 18 yaş altı çocuklar) de hızlı geçiş hakkından yararlanabiliyor.

Fast Tack özelliğiyle hızlı geçişten sonra Workinton’da kahvenizi yudumlarken uçağınızı bekleyebilirsiniz. Üstelik Workinton ofisini ziyaret edenleri bir de sürpriz bekliyor.

CEPTETEB ile Sabiha Gökçen ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanabilmek için, bir gün öncesine kadar CEPTETEB’li olman yeterli.

CEPTETEB müşterisi olmak isteyenler için başvuru linkine buradan ulaşabilirsiniz.

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Latest posts by Sevda Serbest (see all)

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz