Canon ZoeMini C ile Hem Fotoğraf Çek Hem Andında Bastır!

Canon ZoeMini C
Canon ZoeMini C

Hala basılı fotoğrafların tadının başka olduğunu düşünenlerdenim. Duvarlara,telefon kabına, buzdolabı kapağına yapıştırmak, albümlere yerleştirmek ve evde arkadaşlarla toplanıldığında bu albümlere bakmak kadar keyiflisi yok bence. Geçen gün keşfettiğim özellikleri ve şeker tadında renkleriyle Canon ZoeMini C tam da bu güzel anlara eşlik etmek için tasarlanmış. Şimdi size şipşak fotoğraf çekebileceğiniz ve anında fotoğrafınızın baskısını alabileceğiniz Canon ZoeMini C ‘den bahsetmek istiyorum.

Artık seyahate çıkarken yanıma aldıklarım yazısına bir madde daha eklemek şart oldu:)

Canon ZoeMini C’nin en güzel özelliklerinden biri boyutunun cep boy olması. Çantada, cepte rahatlıkla taşınabilir ufaklıkta. Ayrıca sadece 170 gram. 4 farklı rengi var bu minnoş fotoğraf ve baskı makinesinin. Bombus Arısı Sarısı, Nane Yeşili,deniz Mavisi ve bendeki Sakız Pembesi. Artık hangi rengin peşinden gitmek isterseniz:)

Canon ZoeMini C

Canon ZoeMini C ile özel anlarınızı saklayın, yapıştırın, asın!

Canon ZoeMini C ile 5 megapiksellik fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Zaten print ettiğiniz kağıt da ufak 2X3 inçlik baskı kağıdı olunca yeterli oluyor bu piksel. Makinede selfie aynası da var. Böylece selfie çekmek de daha kolay oluyor. Biz yıldönümümüzde bol bol selfie çekip bu güzel akşamı duvarımızda saklamak için print ettik. Işığın az olduğu vakitlerde flaş desteği de hemen otomatik ortaya çıkıyor. Çektiğiniz fotoğraf ise saniyeler içinde mürekkepsiz ZinkTM baskı teknolojisi ile print ediliyor. Bu baskılı kağıtları ayrıca yapışkanlı olduğu için, laptop, cep telefonu, dolap gibi pek çok yere de yapıştırılabiliyor. Ya da mandallarla asabilirsiniz. Kartuş doldurma gibi işlerle uğraşmamak Canon ZoeMini C’nin en tatlı kolaylıklarından. Ayrıca çıkan fotoğraflar da suya dayanıklı oluyor.

Canon ZoeMini C’nin bir hoşluğu da 256 GB’ye kadar Micro SD kart desteğinin olması. Böylece çektiğim fotoğrafları ayrıca saklayabiliyorum:)

Youtube kanalımdaki videodan Canon ZoeMini C’nin nasıl kullanıldığını görebilirsin.

4 Yorumlar

Sen De Bir Şeyler Yaz!

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz