Kişiye özel seyahatin gurusu Jabiroo ile yeni yıla ilk merhaba!

Kişiye özel seyahat deyince akla gelen ilk isim olan Jabiroo.com, dün gece Zorlu Center Yılbaşı Köyü’ndeki kulübesinin etrafında, seyahat etmeyi sevenler, bloggerlar ve gazetecilerle birlikte çok keyifli, ışıl ışıl bir partiye ev sahipliği yaptı.

Rengarenk ve dinamik bir açık hava partisi vardı Zorlu Center meydanda. Hava buz gibiydi ama ısıtıcılar ve insanı sıcacık eden seyahat konulu sohbetlerle soğuğu hiç hissetmedik diyebilirim. Lezzetli cookie’ler , makaronlar, cup cake’ler ile ısınmamıza yardımcı olan sıcak salep ve şarapları da atlamayalım tabii. Tek kelimeyle nefis bir organizasyondu.
12369796_1084913168195048_464744644_o

Jabiroo Sizi Farklı Gezdirir mottosu ile yola çıkan Jabiroo, kişilere daha önce deneyimledikleri seyahatlerin bir tık üzerinde bir deneyim yaşama şansı sunuyor. Jabiroo.com’un kurucularından Ayşe Yağcı ve Sunay Babahan ile yaptığımız keyifli sohbetlerde, seyahat tasarımcısı olarak denediklerini, beğendiklerini , tecrübelerini en iyi şekilde seyahat severlere aktardıklarını dile getirdiler. Ülkemizde henüz yeni yeni tanımaya başladığımız kişiye özel seyahat tasarımı için size gelen ankette bütçenizden, otel ve restoran seçimi kriterlerinize, nereleri gezmekten hoşlandığınızdan, kimlerle seyahat edeceğinize kadar bir çok soru ile karşılaşıyorsunuz. Cevaplarınıza göre de belirlediğiniz seyahat günü dâhilindeki tasarımınız hazırlanmaya başlıyor. Size gönderilen program ile gezinize nereden başlayacağınızdan, nerelere gideceğinize, hangi restoranda ne yiyebileceğinizden, ne kadar ödeyeceğinize kadar türlü türlü bilgiyle birlikte dolu dolu gezmenin tadını çıkartıyorsunuz.
12366798_1084922944860737_606763504_n

Özellikle vakti olmayan, seyahatinin kalitesini artırmak isteyen, yeni deneyimler ve lüks tatil severler kesinlikle denenmeli! Rezervasyonlar, transferlerle ilgilenmek istemeyenler için de ekstra hizmetleri var. Bu da size sadece seyahatinizin tadını çıkarmakla meşgul olmayı sağlıyor. Bence lüks budur!

31 Aralık’a kadar Zorlu Center meydan katındaki Yılbaşı Köyü’ndeki Jabiroo Kulübesi, yükselen seyahat trendi olan ‘’kişiye özel seyahat tasarımı’ ’hizmeti tanışmak için iyi bir fırsat.

Sen De Bir Şeyler Yaz!

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz