Dünyaca ünlü dizi izleme platformu Netflix artık Türkiye’de!

Netflix Türkiye

İnternet üzerinden film ve dizi izleme imkanı sağlayan Netflix, hizmet sunduğu ülkeler arasına Türkiye’yi de ekledi. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Netflix’in Türkiye piyasasına girmeyi düşündüğü fakat sansür endişesi nedeniyle bundan vazgeçtiği iddia edilmişti. Amerika’da 70 milyonluk bir kitleye erişen Netflix’in kullanıcılarına sunduğu üç tarife mevcut.

Basic, Standart ve Premium…
HD kalitesinde dizi ve film izleme imkanı sağlayan Netflix’in Türkiye yaıyınları için akla ilk gelen soru dublaj ve altyazı seçeneklerinin olup olmayacağı. Yetkililer dublaj ve altyazı desteğinin yakın bir gelecekte kullanıma sunulacağını ifade etti. Bu da demek oluyor ki Frank Underwood’un yeni entrikalarını Türkçe dublaj veya altyazı seçeneğiyle izlemeye az kaldı.

Standart üyeliğin fiyatı 33.99 TL ve bu üyelik tipinde yayınlar HD olarak izlenebiliyor. Aynı anda açık olabilen ekran sayısı ise 2. Premium üyelikteyse, 40.99 TL’lik aylık ödeme gerektiriyor. Premium üyelikte yayınlar Ultra HD olarak izlenebiliyor ve aynı anda 4 ekran izlenebiliyor.

Sen De Bir Şeyler Yaz!

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz