Yorgun gözaltımdan nasıl kurtuldum?

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Kendimi bildim bileli geç uyuyor ve gözlerim şiş ya da çökmüş şekilde uyanıyorum. Tabii sürekli bilgisayar ve mobil telefon ekranına bakıyor olmak da gözaltınızı etkiliyor. Şiş ve çökük gözaltı insanı yorgun ve mutsuz gösteren bir ifadeye neden oluyor. Bu nedenle denemediğim krem kalmadı ama pek faydasını da görmedim. Kremlere o kadar para dökmek yerine daha kalıcı ve kesin bir sonuca yönelmeye karar verdim.

Etiler’de bulunan Sculpture Polikliniği cilt ve vücut bakımlarında inanılmaz yeniliklere sahip bir klinik. Ayrıca her yüz şekline ve şikayet çeşidine göre de ayrı bakımları ve çözümleri mevcut. Böyle olunca benim sorunuma da elbette çareleri vardı. Saten yüz germe dedikleri yöntem aslında Fokuslu Radyofrekans + Ultrasonun eşsiz birleşimini oluşturan Exilis Elite sistemi . Bu yöntem 2008 yılından beri dünyada kullanılıyormuş. Ülkemizde ise son bir yılda inanılmaz şekilde popülerliği artmış.

Saten yüz germe sistemi Rf ve Ultrasonu kombine ederek cildinize başka hiçbir şey ile ulaşamadığımız en derinden en yüzeysel katmana kadar her yerde kontrollü bir hasar oluşmasını sağlıyormuş. Çok ileri kırışıklıklar, vücut sarkmaları ve selülit içinde bu yöntem kullanıyor Sculptur’da. Benim göz altımdaki  şişliği gidermek, sabah uyandığımda karşımdaki yorgun yüzü canlandıracak etkiyi de bu yöntemle uyguladılar. Sadece göz altım için uygulanan bu yöntem, yaklaşık 15 dakika kadar sürüyor. 4 seans yaptırmanız halinde size yaşınıza göre 6 ile 8 ay arasında yeterli gelebiliyormuş.

Saten yüz germe işleminden çıkar çıkmaz uygulamanın yapıldığı bölgede bir toparlanma hissediyorsunuz. Bu harika bi his. Sabahları ise uygulama öncesine göre çok daha canlı bir gözaltına sahip olduğumu söyleyebilirim. İnce kırışıklıklarımın açılması da ekstra bir güzellik oldu:)

FDA ( Amerika Sağlık Örgütü) tarafından “wrinkle reduction” kırışıklık giderme sistemi onaylı bu sistemi güvenle yüzünüze ya da ihtiyacınıza göre vücudunuza kullanabilirsiniz. Vücut için incelme etkisi de varmış bu arada.
Denemek isterseniz Sculpture Polikliniği’ni öneriyorum. Adres ve telefon bilgilerini de şuraya bırakayım

Gül Sok. 1. Söltaş Evleri No:11
Beşiktaş/İstanbul – Avrupa
(0212) 279 7575

http://etiler.sculpture.com.tr/

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz