Vitalis Life’tan kişiye özel kürler

Sevda Serbest tarafından yazıldı

21 Mart Cumartesi günü Le Meridien Hotel’de Vitalis Life, hem yaş gününü kutladı hem de yeni kürlerini tanıttı. Ayrıca Transformasyonel Sağlık Koçu Cenk Kıral da ‘Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabını tanıttı ve imzaladı. Vitalis Life’ın yeni kürleri arasında; Burn Fat, Fit Mother ve Bride gibi farklı detoks kürleri yer alıyor. Özellikle Protein Juice’a bayıldım. Green Juice’lar da özelikle sebze yemeyi sevmeyenler için bir adeta bir kurtarıcı… Vitalis Life’ın juice karışımlarının, vücudun ihtiyacı olan bütün besin değerlerini içeriğinde barındırıyor olması onu özel kılan yanlarından biri. Hiçbir besinin değerini kaybetmeden tüketilebilmesini ise her sabah kişiye özel hazırlanmasına bağlıyorlar. Vitalis Life juice karışımları, kişilerin isteğine göre İstanbul’un her bölgesinde ofis veya evlerine teslim ediliyor.

11076129_949626028390430_1150911659_n

Vitalis’i sadece detox için fayda sağlamıyor size. Vitalis Life, Burn Fat, Fit Mother ve Bride Detox gibi kürleriyle yeni annelere, yakın zamanda evlenecek olan çiftlere, yaza fit bir vücut ile girmeyi arzulayanlara ve elbette besin takviyesi almak isteyenlere farklı çözümler sunuyor. Vitalis kişilere ve ihtiyaçlarına özel juice’lar da hazırlıyor. Böylece daha zinde olmak, detox ile çeşitli hastalıklardan korunmak, daha enerjik ve taze bir cilt mümkün görünüyor.

11082841_949626705057029_771868016_n
Şehir hayatının getirdiği stres yükünün kişileri ruhen ve bedenen yorduğunu belirten Uzman Diyetisyen Gizem Keservuran, juice’ların yaşamamıza girişiyle ilgili şunları söyledi: “Değişen yaşam koşullarında ruhumuza ve bedenimize doğru bakma yollarını keşfedip, bunları hayatımıza adapte etmeliyiz. Gün içerisinde maruz kaldığımız stresin yan etkilerinden kurtulmak için işe bedenimizden başlamalıyız. Herkesin belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve vücudunu temizlemeye ihtiyacı var. Kanı temizleyen, vücudu toksinlerden arındıran, güne zinde başlamayı sağlayan detoks, vücudunuzun dinlenmesini ve sağlığına kavuşmasını sağlıyor. İşte Vitalis Life bu noktada hazırladığı juice karışımlarıyla devreye giriyor. Kilolarca sebze ve meyveden elde edilen Vitalis Life juice karışımları ile faydalı enzimler hücrelere direkt ulaşarak detoks ve yenilenme çalışması başlatıyor. Vitalis Life juice kürleri ile kişilerin enerjilerini artırmalarına ve ideal kiloda kalmalarına yardımcı oluyoruz.” dedi.

11079384_949626765057023_1183258040_n
Vitalis Life’ın yeni kürlerini denedikten sonra juicing’in getirdiği faydaları da Transformasyonel Sağlık Koçu Cenk Kıral’dan dinledik. Ülkemizde juicing kavramı üzerine yazdığı kitabı ile bir ilke imza atan Cenk Kıral, sağlık sorunlarıyla uğraşırken tesadüfen tanıştığı juicing’in faydalarını, ‘Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabında toplamış. Kıral, hazırladığı kitapta juicing’in ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve ne işe yaradığını anlatıyor. Ayrıca kitapta, ciddi hastalıkları juicing yaparak atlatanların gerçek hikâyeleri ve sağlıklı yaşama adım adım geçmenin basit ama etkili metotları yer alıyor.

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Latest posts by Sevda Serbest (see all)

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz