Turkcell ve Yaban Akademi ile doğaya karışmaya hazır mısınız?

Sevda Serbest tarafından yazıldı

‘’Bu hafta sonu ne yapsam? Boğaz çok kalabalık, trafikten bıktım, sıradan etkinliklerden bunaldım’’ mı diyorsunuz? Doğayı seviyor ve boş vakitlerinizi doğada harcamak mı istiyorsunuz? Evet işte o benim, ve sizsiniz… Duyuyorum hepimiz doğada olmak istiyoruz. Şimdi size 2 gün önce deneyimlediğim harika bir ortaklıktan bahsetmek istiyorum. Bu birlikteliğin sahipleri Turkcell Platinum ve Yaban Akademi… Oldukça heyecanlandınız değil mi?

DSCF3203 (1000 x 667)
Turkcell Platinum, Yaban Akademi ile gerçekleştirdiği işbirliği ile Platinum müşterileri ve sevdikleri için ‘’doğaya çıkma vakti geldi’’ diyor. Okçuluk, Köpek ve İnsan, Off-road, Oryantiring, Amatör Balıkçılık, Doğa Fotoğrafçılığı ve Olimpik Atıcılık ile kaliteli zaman geçirmek mümkün oluyor. Ben Okçuluk için ilk dersimi aldım bile… Oldukça keyifli olan eğitimin devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Eğer siz de Platinum müşterisi iseniz, sevdiğiniz bir kişi ile bu eğitimlerden birine ücretsiz olarak katılabiliyorsunuz. Oldukça alkışlık bir ortklık olduğunu düşünüyorum. Bir GSM operatörünün doğa ile ilgili bir hediye sunması tüm doğa severlerin hoşuna gidecek.

11265135_1848424972049263_8310415778257684739_n

Okçuluk eğitiminden…


Yaban Akademi’de 7’den 77’ye herkes mutlu olacak

Yaban Akademi’den de söz etmek istiyorum. Burası Etiler MKM’de doğa ile ile ilgili bir çok eğitimin verildiği, aynı zamanda doğada kullanabileceğiniz tüm ürünlerin de satın alınabileceği pek keyifli bir yer. Ayrıca Yaban TV’de burada… Çalışanlarının ve eğitmenlerinin çok başarılı ve özenle seçilmiş olduklarına şüphe yok. Doğa sporları hocalarının her biri konusunda ödüllere boğulmuş, başarılı uzmanlardan oluşuyor. Önce teorik bir eğitim veriliyor ve ardından pratik eğitime geçiliyor.

DSCF3208 (1000 x 667)
Özellikle çocuklu aileler bu etkinlik ve eğitimleri çok sevecekler. Zira hem çocukları doğa ile buluşturuyor hem onlara bir aktivite kazandırıyor hem de onlara doğa etiği kazandırıyorlar. Doğa sporlarını seven ama kendisine arkadaş bulamayanlar için de çok iyi bir sosyalleşme ortamı diyebilirim. Burada kendinize keyifli anılar yaratacağınız kadar eğleneceğinize hiç şüphem yok…

Detaylı bilgi için;

http://www.yabanakademi.com/

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz