Sony h.ear kulaklıkları ile tarzına kulak ver!

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Herkesin bir rengi var, sevdiği bir stil, bayıldığı çizgiler… Bu kişiselliği yaşama lüksü müzikle birleşince de ortaya pek güzel şeyler çıkmış. Evet Sony’nin yeni h.ear serisinden bahsediyorum. Yüksek çözünürlüklü sese kavuşabileceğimiz Sony kulaklık ve walkman’ler ile müzik ve stil dolu nefsi bir keşif akşamı için dün akşam Tamirane’deydik. Moda bloggerı Gamze Biran’ın 5 kulaklık için hazırladığı 5 kombin de parti boyunca aramızdaydı.

Sony h.ear serisindeki krom mavisi, parlak kırmızı, kömür siyahı, limon sarısı ve koyu pembe gibi renklerdeki kulaklılarının hepisini denedim ve ilk hissettiğim şey ;’tamamen bulunduğum ortamdan uzaklaşmış ve dinlediğim müziği çok iyi kalitede duyuyor olmamdı. E tabi birde elbiseme, saçımın rengine, uyan rengi ve tasarımı. Genelde kulaklılarda yaşadığım ergonomi, konfor sorunu da yok görünüyordu. Kulaklığın kafama ve kulak bölgesi ile uyumu çok iyiydi. Kulaklık ile aynı renkteki walkman’i çok inceleyemesem de ikisi birbiri ile uyum sağlamış.

sony h.ear kulaklık
Sony h.ear serisi kulaklıları müzik sanatçılarının arzu ettiği kalite bir müzik dinleme keyfi veriyor size. Öyle ki kuklalıkla müzik dinlerken sanki hemen yanınızda tüm orkestra. Üstelik kulaklığınızın yanı sıra walkman, hoparlör, bass kulaklıklar da aynı renklerde. Çantamızı, ayakkabımızı stilimize, kombinimize uyduruyoruz peki ya her sabah metroya binerken taktığımız ulaklık? Yani aslında hangi renge bayılıyorsan, hangi stil seni yansıtıyorsa, içinde çözünürlüğü yüksek bir ses ile o kulaklık senin oluyor. ” hear your colors” yani… Sarılıp uyumalık bir kulaklık yapmışlar. Bayıldım!

sony h.ear your colors

Sony h.ear lansman partisi Six Pack grubunun keyifli performansı ile devam etti.

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Latest posts by Sevda Serbest (see all)

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz