Oyun içinde oyun: Aday!

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Beni şaşırtan oyunları seviyorum. Onlardan biri de geçtiğimiz hafta izlediğim Aday oyunu. Bahçelievler’deki 1001 Sahne’de oynanan, Cenk Hakan Köksal ve Yiğit Dalgın’ın senaryosunu yazdığı, Cenk Hakan Köksal’ın yönetmenliğini yaptığı Aday, sizi sorgulayan zaman zaman korkutan ve güldüren bir oyun. Oyunda Doğuş Yılmaz, Harun Kuri, Mehmet Aytaç, Utku Arslan, Tuna Gürcoşkun, Tuncay Tarhan ve Burak Türker gibi oyuncuları görüyoruz. Her biri performanslarıyla alkışları fazlasıyla hak etti.

aday oyunu

Oyun bir ilaç firmasının iş görüşmesi için yaptığı bir sınav ile başlıyor. 5 adayın olduğu bu sınavda oyuncular sınavı kazanabilmek adına ellerinden ne gelirse yapıyorlar. Peki ya kazanan kim oluyor dersiniz? ”Tamam kazanan bu” dediğiniz anda şaşırmaya devam ettiğiniz bir oyun izliyoruz sahnede. Tam da hayatımız gibi, gördüklerimizin ardında bambaşka şeyler dönüyor olabilir. Oyunda Mehmet Aytaç ve Burak Türker’in performanslarını çok beğendiğimi de eklemeliyim. Oyun temposunu yükselten oyunculukları seviyorum.

Bahçelievler’deki 1001 Sanat Sahne’de oynanan Aday oyununu, 25 Şubat’ta izleyebilirsiniz. Biletleri ise Biletix’ten satın alabilirsiniz.

http://www.biletix.com/etkinlik/TBS29/ISTANBUL/tr

aday oyunu

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Latest posts by Sevda Serbest (see all)

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

1 Yorum

  • Kesfettik .com sevda serbest ve Tuncay Özataya yorumları ve alkışlar için çok tesekkur ederim.

Yorum yaz