Narcos 3. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Tuncay Özata tarafından yazıldı

Narcos 3. Sezon ne zaman yayınlanacak? Narcos 3. Sezon fragmanı yayınlandı… Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı, katil, terörist Pablo Escobar‘ın hayatının anlatıldığı Narcos dizisinin 2. sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Şimdi akıllardaki sorular “Narcos bitti mi?”, Narcos 3. sezon ne zaman?” falan. Spoiler vermek istemem ama zaten dizinin yayınlayıcısı Netflix Twitter hesabından 2 dev spoiler vermiş. Gerçi Narcos, Pablo Escobar‘ın hayatını anlatan mini bir belgesel olduğu için merak eden herkes sonunda Escobar‘ın öldürüldüğünü bilir.

Ajan Steve Murphy ve kankası Javier Pena

Ajan Steve Murphy ve kankası Javier Pena

Bilmeyenler de bana kızmasın çünkü dediğim gibi Netflix resmi Twitter hesabı 3 ve 4. sezonun müjdesini verirken 2. sezonun sonunu da açıklamış. Pablo Escobar ile hikayenin bitmediğini açıkladıkları videoda diğer sürpriz de dizinin kiminle devam edeceği oldu. Escobar’ın en büyük rakibi ve düşmanı Cali Karteli, Pablo Escobar‘ın öldürülmesi ve Medellin Karteli‘nin çöküşüyle sadece uyuşturucu pazarını değil dizinin de 3. sezonunu ele geçiriyor.

Narcos 3. Sezon

Cali Karteli

Netflix’in yayınladığı videoda Pablo Escobar’ın görüntüsü silinirken Gilberto Rodríguez Orejuela‘nın görüntüsü ekrana geliyor. Özellikle 2. sezonda adını sıkça duymamıza rağmen Cali Karteli‘nde Miguel Rodríguez Orejuela karakterini daha ön planda gördük. Narcos’un yeni sezonunda ise Cali Karteli‘nin diğer yüzü olan ve sanırım sadece 1 bölümde gördüğümüz Damian Alcazar‘ın canlandırdığı Gilberto Rodríguez Orejuela başrolde olacak.

Narcos 3. Sezon

Pablo Escobar yaşantısı ve yaptıklarıyla tüm dünyada fazlasıyla popüler olsa da Gilberto ve Miguel Rodríguez Orejuela kardeşlerin Cali Karteli belki de Escobar’ın Madellin Karteli‘nden daha büyük bir etkiye sahipti. Bu yüzden belki Escobar fanları üzülecek ama dizi aynı tadı verecek gibi. Gerçi Pablo Escobar gibi uyuşturucu kaçakçısı, katil, terörist pis bi adamın fanları da üzülsün arkadaş bize ne?!

Narcos’un 3. sezonu 2017’de yayınlanacak. Narcos 4. Sezon ise 2018’de yayınlanacak. Belki dizinin reytinglerine göre Narcos 5. Sezon da 2019’da yayınlanır kim bilir… Siz izlemede kalmaya devam edin.

İşte Netflix‘in yayınladığı Narcos 3. sezon videoları

print

Yazar hakkında

Tuncay Özata

Yorum yaz