Mercedes Benz Fashion Week İstanbul başlıyor!

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Nihayet baharla birlikte en sevdiğimiz moda haftasına da sayılı günler kaldı… Peki ya Mercedes Benz Fashion Week İstanbul etkinlik ve defileleri ne zaman, nerede ? 16-21 Mart tarihleri arasında Mercedes Benz Fashion Week İstanbul, 2016 sonbahar-kış koleksiyonları için  Tophane Antrepo’da moda severlerle buluşacak. Londra, New York, Milano ve Paris’ten sonra İstanbullu moda severler de bu büyüleyici moda günlerine tanıklık edecek.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da Türk ve uluslararası marka ve tasarımcıların Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonlarını sektör profesyonellerine sunmaları bekleniyor. Moda haftası, Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından medya, perakende ve moda profesyonelleri başta olmak üzere binlerce kişiyi bir araya getirecek.

Mercedes – Benz,  diğer ülkelerde de olduğu gibi İstanbul’da da destekleyeceği tasarımcıyı IMG Doğuş ile birlikte seçiyor. Bu yıl Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da genç bir tasarımcı destekleniyor.  Tasarımcı Gülçin Çengel’in defilesi 20 Mart 2015 Cuma akşamı gerçekleşecek.  Moda haftası, defileleri kadar yine partileriyle de konuşulacak.  Özellikle  Vogue’un partisini kaçırmayın.

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz