JetSmarter Türkiye ile lüks bir uçuş deneyimi

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Geçtiğimiz gün deneyimlediğim JetSmarter özel jet uçuşları daha çok tazecik ve oldukça konforlu ve lüks bir hizmet. 20 Ocak’ta İstanbul kalkışlı ilk Jet Shuttle uçuşunu gerçekleştiren JetSmarter, kullanım kolaylığı ve sürprizleriyle öne çıkan aplikasyonu ile aynı zamanda bir jet kulübü. O zaman size biraz İstanbul’dan Ankara’ya ve Ankara’dan İstanbul’a yaptığımız uçuş deneyiminden bahsedeyim.

Jet Smarter ile hiç uzun uzun bekleme salonlarında sıkılamadan jetimize bindik ve 30 dakikada Ankara Esenboğa Havalimanı'nda olduk. Çankaya Trilye Restoran'da keyfili bir öğle yemeği yedikten sonra Anıtkabir'i ziyaret ettik. Bi anlamda küçük bir Ankara tatili oldu bize. Yine aynı şekilde İstanbul'a oldukça konforlu ve hızlı bir şekilde İstanbul'a geri döndük. JetSmarter ile yıllık sabit bir ücret ödeyip, tüm uçuşlarınızı sınırsız hale getirmeniz mümkün. Ortalama git-gel 3 Business Class Londra uçuşuna denk gelen (yani 11.500 Dolar) yıllık ücreti ile 40’ın üzerinde Jet shuttle rotasına uçabiliyorsunuz. Üyelere özel avantajları da çok hoş. Mesela bir anda aplikasyondan bildirim geliyor ve "Jetimizde 3 koltuk boş arkadaşlarını da al, gel, ücretsiz uç" diyebiliyorlar. Sürekli uçan ve vakit problemi yaşayan herkesin bayılacağına eminim.

JetSmarter Türkiye’de henüz yepyeni bir jet deneyimi. Şimdilik İstanbul, Ankara, Kıbrıs ve Londra destinasyonları arasında uçabiliyorsunuz. Londra’yı aktarma gibi kullanıp, yine JetSmarter ile üyeliğiniz dahilinde dünyanın bir başka ucuna uçabiliyorsunuz. Ayrıcalıklar bitmiyor ama bir de dilerseniz saniyeler içinde kendi özel charter uçuşunu organize edebiliyorsunuz. Özellikle farklı destinasyonlara uçulan kalabalık toplantı grupları, aile ve arkadaşlarla yapılacak özel seyahatler ve tabii ki özel gün sürprizleri için bence harika bir kolaylık.

Jet Smarter’da kimlerle karşılaşabilirim?

JetSmarter 2012 yılında Amerika’da kurulmuş. Yatırımcılar arasında Suudi Arabistan Hanedanı Suud ailesinin yanı sıra hip hop sanatçısı ve iş insanı Jay Z gibi isimler de varmış. JetSmarter ile uçmanın bir diğer güzel yanı ise tanınmış bir CEO ile ya da ünlü bir sanatçı ile aynı  jette uçabilemniz. Böylece sosyalleşip, yeni insanlar tanımanız da mümkün. Dünya yıldızlarının da sıkça kullandığı JetSmarter’a özellikle Fergie, Kate Upton, Karina Smirnoff, Cindy Crawford, Charlotte McKinney,  Gerard Butler, Daymond John, DJ Khalad, Alessandra Ambrosio, Jamie Foxx gibi isimler bayılıyormuş.

JetSmarter üyeliği www.jetsmarter.com adresinden, +90 533 130 66 55 numaralı telefondan veya JetSmarter mobil uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile hem mobil telefonlarda hem de tabletlerde kullanılabilen mobil uygulama, Apple Store’dan ve Google Play’den indirebilirsiniz.Ayrıca JetSmarter'ın sunduğu ve tüm üyelerinin sahip olduğu 24 ayar altın üyelik kartları ile dünya genelinde bir çok özel davet ve etkinliğe katılım ayrıcalığı kazanıyorsunuz. E daha ne olsun…

 

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Latest posts by Sevda Serbest (see all)

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz