House of Cards 4. sezon ne zaman başlıyor?

Tuncay Özata tarafından yazıldı

House of Cards 4. sezon bekleyenler müjde! Kevin Spacey‘nin gaddar Amerikan politikacı (Frank Underwood) rolüyle izleyenleri kızdırırken bir yandan da kendine sempatizan topladığı, Robin Wright‘ın (Claire Underwood) “güçlü First Lady” imajıyla herkesi hayran bıraktığı Netflix dizisi House of Cards‘ın 4. sezonu için tarih verildi.

Michael Dobbs‘un çok satanlar listesindeki kitabından ve İngiliz BBC kanalının mini dizisinden uyarlanan House of Cards 4. sezonu 4 Mart’ta sevenleriyle buluşacak. Dizi yine Netflix sitesinde 13 bölüm birden yayınlanacak.

Netflix, House of Cards 4. sezondan bir bölüm paylaştı

Günümüzde Washington, DC’de geçen House of Cards, Güney Karolina’dan seçilmiş Demokratik Partili bir kongre üyesi olan Frank Underwood‘un kendisine vaad edilen ABD Dışişleri Bakanlığı pozisyonuna başkasının atanmasından sonra uygulamaya koyduğu planınını konu almaktadır. (*)

İlk sezonuyla 9 Emmy Ödülü adaylığı kazanan House of Cards, sadece internet aracılığıyla dağıtılan diziler için bir ilki gerçekleştirerek ana dallarda da aday gösterilmiştir. House of Cards dizisinin oyuncuları; Kevin Spacey, Robin Wright, Michael Kelly, Nathan Darrow, Michael Gill, Mahershala Ali, Rachel Brosnahan ve Kate Mara.

(**)

House of Cards 4. sezon fragmanı

House of Cards 3. sezon afişi

(*), (**) Kaynak Wikipedia

print

Yazar hakkında

Tuncay Özata

1 Yorum

Yorum yaz