Honeywell akıllı termostat ile kışa meydan okuyun

Tuncay Özata tarafından yazıldı

Kış geldi ve eve koşa koşa girdiğimiz soğuklar canımızı okuyor. Özellikle gün içinde evde kimse yoksa “boşa yanmasın” diye kapattığınız kombinizi arayıp “Dostum ben geliyorum evi ısıt” diyemiyorsanız eve koşmak da pek bir şey ifade etmiyor. Neyse ki ben 1 aydır eve gitmeden kombime telefonla haber veriyorum da eve geldiğimde tüm odalar ısınmış oluyor. Ciddiyim… Honeywell, wifi bağlantılı akıllı termostat diye bir ürün çıkarmış. Nerde olursanız olun istediğiniz an evinizin sıcaklığını cep telefonunuzdan ayarlayabiliyorsunuz.

honeywell-akilli-termostat3

Honeywell Akıllı Termostatı evinize kurduktan sonra cep telefonunuza yüklediğiniz Honeywell Total Connect Comfort uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun ister programlayarak isterseniz anlık olarak kombinizin ne zaman çalışacağını, ne kadar dereceye kadar çalışmaya devam edeceğini seçme şansınız var.

Sadece dışardayken kontrol etmeye yaramıyor Honeywell Akıllı Termostat. Gece yattığınızda kombinin sürekli çalışmasını istemiyorsanız, bir sıcak bir soğuk olmasından şikayetçiyseniz yine uygulamadan istediğiniz gibi gece boyunca oda sıcaklığının nasıl olacağını ayarlayıp rahatça uyuyun. Ayrıca unutkan arkadaşlara da gayet iyi gelecek. Evden çıktıktan sonra “aa kombiyi açık mı bıraktım?” diye koşa koşa eve dönmeye de gerek yok.

honeywell-akilli-termostat

Honeywell Akıllı Termostat, sıcaklığın uygun şekilde kontrol edilmesiyle kullanıcıların korkulu rüyası haline gelen doğalgaz faturalarında da belirgin bir azalma sağlıyor. Honeywell sertifikalı uzman tesisatçılar tarafından ücretsiz ve kolayca montajı yapılan Akıllı Termostat, kombi modellerinin hemen hemen hepsi ile uyumlu çalışıyor.

honeywell-akilli-termostat5

print

Yazar hakkında

Tuncay Özata

Yorum yaz