Game of Thrones 5. sezon ipuçları…

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Hasret bitiyor. Game of Thrones 5. sezon set görüntüleri dün yayınlandı. 5 sezondur taht entrikaları sevdalılarını ekran (internet) başına  kilitleyen Game of Thrones’un 5. sezonuna dair ipuçları içeren görüntüler, 1 ay sonra ekrana gelecek yeni bölümler öncesinde oldukça heyecan yarattı.

Game of Thrones 5.sezon başlamadan önce heyecanımıza heyecan katmak için, ‘‘Invitation to the Set” yani ”Sete Davet” isimli bir video yayınladı HBO kanalı. Tabii bu video merakımızı dindirmek yerine daha çok  merakımızı ateşledi diyebiliriz. ‘Invitation to the Set” isimli videoda yönetmenlerin ve senaristlerin konuşmalarını izliyoruz daha çok. Özellikle ”…Daha çok karakter karşı karşıya gelecek, daha çok ölüm olacak, bu da oyunun sonuna yaklaştığımız anlamına geliyor”. cümlesi Game of Thrones bu sezon final mi yapacak sorusunu akıllara getiriyor. Ancak yine bugün gelen haberler Game of Thrones ‘un 10 sezon süreceğini müjdeliyor.

Game-Of-Thrones

Game of Thrones yeni sezonunda 166 oyuncu ve 5000’den fazla figüranın yer aldığı öğrenilen bilgiler arasında. Dizinin 5.sezon için Dubrovnik, Sevilla, Osuna, Belfast kentlerinde çekimler yapıldı. Game of Thrones 13 Nisan 2015 tarihinde hayranlarıyla buluşacak. Şimdilik bu ipuçları içerek video ile yetinelim….

https://www.youtube.com/watch?v=6xaa4WysmU4

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Latest posts by Sevda Serbest (see all)

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz