Erhan Cihangiroğlu ilüstrasyonları Nail Kitabevi’nde!

Sevda Serbest tarafından yazıldı

İllüstrasyon sever misiniz? Eminim ki çoğunuz seviyor. Elbette ben de bayılıyorum. Özellikle Erhan Cihangiroğlu gibi sanatçıların eserleri ben de inanılmaz bir hayranlık oluşturuyor. Kendi çapında resim ile ilgilenen biri olarak eserlerini her gördüğümde ‘’ keşke ben de illüstrasyon çizebilsem’’ diyorum.

Erhan Cihangiroğlu’nu instagramda keşfettim. Öyle ya artık instagram tam bir keşif platformu. Her şeyin iyisini de kötüsünü bu mecrada keşfetmek mümkün. Yeteneğinin dışında öğrendim ki hapishanedeki çocuklara da resim dersi veriyormuş. Alkışlanacak bir özellik daha…

Erhan Cihangiroğlu, illüstrasyon çalışmalarını karışık teknik olarak hazırlıyor ve edisyonlu şekilde FineArt baskı olarak sunuyor. Boyutlarına göre de fiyat aralığı da değişiyor. Çeşitli galerilerde ve mekanlarda satışa sunuyor eserlerini. Bu ay boyunca da Kuzguncuk’taki Nail Kitapevin’de Erhan Cihangiroğlu’nun illüstrasyonları görebilirsiniz. Erhan Cihangiroğlu ve Merve Turan’ın 7-29 Mayıs tarihleri arasında Nail Kitabevi‘ndeki Bir Başka Alem adlı sergisini kaçırmayın derim!
13179362_1099922586720819_2483505244819970277_n

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz