Dedemin Fişi de ”Güldür Güldür” güldürecek!

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Güldür Güldür ekibi televizyonda yeterince güldürmemişler gibi şimdi de sinemada bizi kahkahaya boğacak. Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı Dedemin Fişi filminin oyuncuları arasında ise Güldür Güldür’den de tanıdığımız, Rüştü Onur Atilla, Alper Kul, Erdem Yener, Onur Buldu, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Doğa Rutkay, Uğur Bilgin, Ali Sunal, Özgün Aydın, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu ve Ayşen Gruda var. Müzikler ise Ercan Saatçi’ye ait. Dedemin Fişi 22 Ocak’ta vizyonda!

dedeminfisi

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği Güldür Güldür oyuncularının yer aldığı Dedemin Fişi, babalarından kendilerine kalacak olan mirastan en büyük payı almaya çalışırken birbirleriyle kıyasıya yarışan aile fertlerinin eğlenceli hikayesini konu alıyor. Özellikle Güldür Güldür’ü izlerken kahkahalara boğulduğum Rüştü Onur Atilla’nın canlandırdığı karakteri çok merak ediyorum. Filmde Vecdi karakterine hayat veren Atilla, sakatat delisi bir Kayserili. Yurdum insanı tiplemelerine pek yakışan ve onu çok iyi canlandıran Onur Atilla eminim ki oynadığı karakteri bir fenomene çevirecek. Kötü zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde bu filmin bize bir nebze de olsa keyif vereceğine hiç şüphem yok.

O zaman sizi filmin fragmanı ve Vecile baş başa bırakayım… 22 Ocak’ta kahkahalarla gülmeye gidelim! Sonra da Bolu’nun Mudurnu ilçesinde çekilen filmi izledikten sonra Mudurnu’yu keşfetmeye gideriz belki , kim bilir…

https://www.youtube.com/watch?v=1YIDvoKCWeA

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Latest posts by Sevda Serbest (see all)

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

2 Yorum

Yorum yaz