Çok gezenlerin evi de mis gibi olsun : Mutlu Bi Ev

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Evet Keşfettik olarak çok ama çok geziyoruz. İş dışındaki tüm zamanımızı neredeyse keşfetmeye ayırdığımızdan ev temizliğini de zaman zaman aksatabiliyoruz. Böyle sık sık gezdiğimiz bir dönem sonrası evimizin temizlik ihtiyacı için hangi temizlik şirketini seçsek diye düşünürken MutluBiEv ile tanıştık.

Web sitelerini kullanmak çok kolay. Kredi kartı ile güvenli şekilde ödeme yapabiliyorsunuz. Öncelikle üye oluyorsunuz ve oda sayınıza göre temizlik paketini seçiyorsunuz. Evinizin büyüklüğüne göre 104, 125 ve 146 TL’lik paketler var. İster evde olun isterseniz gezmelerde, tarih ve saat seçmeniz de yeterli. MutluBiEv ekibi dilediğiniz saatte evinizi pırıl pırıl yapmak için geliyor. Mutfak, Banyo, Salon, Yatak Odası gibi seçeneklerinde zaten temizlik hizmetine nelerin dahil olduğu yazıyor. Eğer ekstra eklemek istediğiniz hizmetler var ise, mesela Buzdolabı içi temizliği, ütü gibi onları da ekstra ücret karşılığında yapıyorlar.

MutluBiEv’de temizlik malzemelerini dilerseniz onlar getirebiliyor. ekiplerinden biri geliyor ve evinizi gerçekten çok detaylı şekilde temizliyor. Eğer yapılan temizlikten memnun kalmazsanız herhangi bir ücret almadan tekrar bu hizmeti veriyorlar. Biz ilk gelişinde memnun kaldık ve buna gerek kalmadı. Ayrıca eşyalarınız da MutluBiEv tarafından sigortalanıyor. Gelen temizlik profesyoneline güvenmek çok önemli bu durumlarda. Ayrıca ücretiniz de siz temizlik hizmetini aldıktan sonra çekiliyor. Bu da önemli bir detay olmuş.

Geçen hafta biz Büyükada’da keşifler yaptık ve eve döndüğümüzde evimizi mis gibi olmuştu. Kesinlikle tavsiye ediyorum…

mutlubiev.com

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz

yozgat haber