C-Majör İş’ten Sesler Korosu’ndan Down Sendromu Yararına Konser!

Sevda Serbest tarafından yazıldı

C-Majör İş’ten Sesler Korosu’dan Down sendromu Yararına Konser! Toplumsal farkındalık ve sosyal yardım amacıyla; gücü toplumsal fayda içim kullanan kişilerin yardıma ihtiyacı olan kesimlere odaklanması hedefiyle kurulan, C-Majör İş’ten Sesler Koro’su yine keyifli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Sianji Hotels Yönetim Kurulu Başkanı önderliğinde kurulan ve iş dünyasından pek çok başarılı ismin yer aldığı C-Majör İş’ten Sesler Korosu 15 Mayıs 2017 tarihinde Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda İstanbul Down Sendromu Derneği yararına bir konser gerçekleştirecek.

Türkiye ekonomisine yön veren en önemli iş adamlarından oluşan bu koro Hakan Ateş-DenizBank CEO, Yaşar Aşcıoğlu –Aşçıoğlu Holding YKB ,Cihan Kamer-Atasay Grup YKB, Sezgin Elmas-Elmas Holding YKB, Erol Aksoy, Conrad Hotels YKB, Ömer Yüngü-Zorlu Holding CEO, Recai Çakır-Sianji Hotels YKB, Meral Erdenek-Avivasa CEO, Murat Dedeman-Dedeman Hotels YKB gibi 70 CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı’ndan oluşuyor.

Konser sırasında Alişan, Hatice, Özgün ve pek çok sürpriz sanatçının da konuk olacağı belirtiliyor. Yardım konserinin bilet fiyatları ise şöyle;

gold :200₺,

silver:150₺,

balkon:100₺

Bilet için 0 533 422 19 94

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz