Babylon Soundgarden’da bizi neler bekliyor?

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Babylon Kilyos’ta yazı karşılayacağımız festival Babylon Soundgarden için 4 Haziran Cumartesi gününü iple çekmeye başladık. Doritos ana sponsorluğundaki Babylon Soundgarden, bu yıl da dopdoldu programı ile bizi heyecanlandırıyor. Özellikle Oscar and the Wolf ve Milky Chance ‘i dinlemek için sabırsızlandığım festival, çimenlerde uzanmak, plaj havası almak ve arkadaşlarla tadına doyulmaz bir gün geçirmek için de şahane olacak.

Bu yıl Babylon Soundgarden ‘da ülkemizde ilk kez performans gösterecek İngiliz müzisyen ve prodüktör Jamie Woon da var. Festival boyunca Milky Chance, Oscar and the Wolf, Büyük Ev Ablukada: Fırtınayt, Is Tropical, Jacques Greene, Jimmy Edgar, Tiger & Woods, Débruit, Kaan Düzarat ve Tufan Demir Doritos ana sponsorluğunda gerçekleşecek Babylon Soundgarden’da Doritos, Red Bull Music Academy performanslarını izleyebileceğiz.

Konserler dışında, yarışmalar, atölyeler ve pek çok butik de festivali dopdolu yaşamamızı sağlayacak. Babylon Soundgarden biletlerini tükenmeden Biletix’ten alın bence…

24a43fa5-21ee-42b9-9f0f-f3d2656b8188

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz

yozgat haber