Babylon Soundgarden’da Oscar And The Wolf izdihamı!

Sevda Serbest tarafından yazıldı

Evet gerçekten Oscar And The Wolf sahnesinde  izdiham  yaşandı desek yanlış olmaz. Ülkemizde bu kadar çok sevildiklerini gören grup üyeleri, Jay Jay Johanson gibi her 3 ayda bir gelir mi orası merak konusu :) Gerçi artık o da gelmiyor ama… Neyse biz 2016 yazının ilk festivallerinden Babylon Soundgarden’da neler olmuş bi ona bakalım…
babylon _soundgarden_2016 (10)
4 Haziran Cumartesi günü Babylon Kilyos’u hınca hınç doldurduk. Darüşafaka’dan hareket eden shuttlelar yetersiz olsa da bi şekilde festival alanına ulaşmayı başardık. Babylon Kilyos’un çok tatlı bi festival alanı olduğu kesin. Bir tarafta denize girenler, plajda güneşlenenler, dans edenler, çimenlerde dinlenenler ve sahnelerin önünde sevdiği grubu bekleyenler… Bir konser kasabası için çok güzel bir lokasyon. Ancak içecek ve tuvalet önlerindeki sıralara en yakın zamanda bir çözüm bulmalılar. Festivalin büyüsünden uzaklaştıran uzun aralar vermek zorunda kalmamak gerek.

babylon _soundgarden_2016 (6)
Festival’e büyük çoğunluk gibi ben de Oscar and The Wolf için geldim. Elbette finalde çıkacaktı. Öncesinde akşam üzeri plajda kurulan Redbull Music Akademi Sahnesi’nde DJ partisine katıldım. Özellikle Debrut’un performansına bayıldım. Harika bir DJ keşfettik yani!

babylon _soundgarden_2016 (5)

Büyük Ev Ablukada

Sonrasında Radyo Babylon Sahnesini hınca hınç şekilde Büyük Ev Ablukada için doldurduk. Büyük Ev Ablukada’nın ses getiren projesi Fırtınayt bu yaz belli ki dans pistlerinin de yıldızı olacak. Bambaşka bir şeyler yapmışlar. Enerjileri müthişti! Doritos sahnesindeki Milky Chace ile müziğin ritmine kapılıp, Oscar And The Wolf için hazırlanmaya başladık.

babylon _soundgarden_2016 (1)

babylon _soundgarden_2016 (2)

Oscar And The Wolf’un sahne almasına yarım saat kala alan kalabalıktan geçilmiyordu. Sahne zamanı yaklaştıkça artan kalabalık nedeniyle nefes alamaz hale geldik. “Yahu bu kadar seviliyor muydu bunlar’’ dedikçe hep birlikte coşmaya ve şarkılara eşlik etmeye devam ettik. Joaquim ile konsere başlayan grubun sahne performansı, dansları ve kitle ile iletişimi şahaneydi. Ayrıca sahnenin ışık düzenine de bayıldım. Coverları çok beğenilen Oscar And The Wolf, Jeniffer Lopez’in Jenny From The Block’unu da güzel coverlamış. En kısa zamanda en önden izlemeyi istiyorum:)

Oscar and The Wolf

13319961_1314725558542452_5742898859035129340_n

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz