21 Ocak Cumartesi akşamı için 5 müthiş konser!

21 Ocak Cumartesi konserleri
Sevda Serbest tarafından yazıldı

21 Ocak Cumartesi akşamını evde geçirmek istemiyorsan önerilerimize kulak ver. İşte 21 Ocak Cumartesi konserleri…

Oscar and the Wolf 
oscar-and-the-wolf
En son Babylon Soundgarden Festival’de izlediğim Oscar and the Wolf yeniden geliyor. Zaten orada pek doyamamıştım. Temmuz ayında   “The Game” single’ını yayınlayan Oscar and the Wolf, ses ve ışık performansları ile 21 Ocak Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da olacak. Elbette biz de:) Bu grubun konserlerinin biletleri hızla tükenir benden söylemesi.  Biletler biletix’te!

Göksel, Mabel Matiz ve Kalben 
mabel-matiz
Hepsini ayrı ayrı çok beğendiğim bu süper üçlü 21 Ocak’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahne alacak. Oscar And the Wolf’a gitmeseydim kaçırmayacağım konser olurdu. Biletler biletix’te!

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars
Ayhan-Sicimoğlu
21 Ocak’ta aşırı eğlenesim var diyorsan garantili konser kesinlikle Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars. Hastasıyız… Dans etmekten yorulacağın kesin. Trump Tower Gösteri Merkezi’nde sahne alacak konserin biletleri biletix’te.

Hey! Douglas
heydougls
Nostalji sever misin? Peki ya dans? Hepsi için önerim 70’lerin Türkçe şarkılarına yaptığı yaratıcı yorumlar ve görsel kimliğiyle büyük beğeni toplayan Hey! Douglas olacak.  21 Ocak'ta Zorlu Performans Sanatları  #studio’da! Biletler elbette biletix’te!

Yeni Türkü
YT5
Daha sakin şeyler cumartesi akşamına eşlikçi olsun dersen IF Performance Beşiktaş’ta sahne alacak Yeni Türkü konseri tam sana göre olabilir. Hem yeni şarkıları hem de efsane eskileri ile bence kaçmaz bir cumartesi planı.

print
Takip et

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli....
Takip et

Latest posts by Sevda Serbest (see all)

Yazar hakkında

Sevda Serbest

Bir garip gezenti, fotoğrafkolik, gurme yamağı, sanat aşığı, kedi annesi, modern deli….

Yorum yaz